מי אני ומה שמי

אני עדי פעמוני, בן 32, חי ונושם אוכל ועובד בזה מגיל 14. עבדתי במטבחים, ניהלתי עסקי מזון, הקמתי בתי קפה ולאחר מכן החלטתי לצאת לדרך חדשה שקרובה יותר לדרך חיים שאני מאמין בה. אל עולם שימור המזון (כבישות והתססות) נחשפתי כבר בגיל צעיר מהבית, כשתמיד היה כרוב כבוש וחמוצים מכל מיני סוגים. ההחלטה להיכנס לעומק התחום הגיעה מכוח האינרציה והאהבה שלי לחקור אוכל, ומשם זה היסטוריה. למדתי, קראתי המון, נכנסתי לעומק עולם ההתססות, גיליתי עולם מופלא ושלם של מזון שהוא מאוד בריא ונכון, וזה מה שהתקשר לאורח החיים שסיגלתי לעצמי בשנים האחרונות שבמרכזו שמתי דגש על תזונה נכונה ובריאה יותר שמיטיבה עם הגוף , הנפש ומערכת העיכול שממנה הכל מתחיל.

היום, לאחר כמה שנים של חקר, נסיונות, הצלחות ואינסוף טעימות, אני והצוות המדהים שלי מייצרים מוצרים בתהליך כמה שיותר מדויק, איכותי ונכון כדי לקבל מוצר סופי ברמה הגבוהה ביותר שאפשר.

אז בכמה מילים ונקודות,
מזון מותסס | חמוצים בשיטה שאנחנו עושים, מייצרת כמה דברים:

  1. טעמים מופלאים שמשדרגים כמעט כל מנה.
  2. שימור המזון בצורה טבעית ללא שילוב של חומר משמר או תהליך של פיסטור וחימום.
  3. ערכים בריאותיים אדיר לגוף ובייחוד למערכת העיכול:

 

  •  עשירה בחיידקים "פרוביוטיים"
  •  עוזרת למזון להתעכל בצורה קלה יותר.
  •  עוזרת לספיגת ויטמינים.
  •  מאזנת את רמת הכולסטרול והסוכר.
  •  עוזרת בטיפול מחלות ותסמונות.

לא המצאתי את הגלגל, בסך הכל לקחתי שיטת שימור שמעט נעלמה מעולמנו ומתוך האהבה והסקרנות החלטתי ללמוד אותה, להבין את הערכים שלה וגיליתי עולם של טעמים מדהימים בשילוב עם ערכים בריאותיים יוצאי דופן. אני גאה לתת לכם את ההזדמנות לקבל את המוצרים שלנו עד פתח הדלת שלכם, באהבה וגאווה גדולה

עדי פעמוני

 מכאן אפשר להגיע לחנות